Kurzy vaření a pečení

Základní informace

Aktuální kalendář kurzů

 

Co nabízíme?

Kurzy vaření jsou určené pro širokou veřejnost. Naše kurzy jsou výhradně bezlepkové. Recepty jsou upraveny na základě potravinových intolerancí. V nabídce postupně budou přibývat i kurzy pro děti a rodiny s dětmi, kurzy čistě pro ženy i muže. Kurzy jsou vedené vášnivou kuchařkou (amatérkou). Naučíte se základům bezlepkového vaření a pečení, použití vhodných surovin určených pro bezlepkovou stravu.

Co je našim cílem?

Chceme v lidech probudit zájem o přípravu nejenom bezlepkového jídla, ale i jídel bez dalších potravinových alergií a intolerancí. Chceme, aby lidé s potravinovými intolerancemi neviděli ve stravování překážku, ale dokázali využít stravování ve svůj prospěch.

Kurzy vaření:

Naše kurzy jsou rozšířené i o teoretickou část tak, aby poskytovaly komplexní pohled na bezlepkovou stravu a stravu, kde se musí vyloučit další potravinové alergeny. Chceme, abyste měli možnost seznámit se i s potravinami, které kdysi byly hojně využívané. Postupně se dozvíte i jakou přidanou hodnotu může mít vaše stravování na lidský organismus. Kurzy jsou určené pro ženy, muže. Nebudou chybět ani hravé a kreativní kurzy věnované dětem a tematické kurzy pro období Vánoc, Velikonoc, narozenin atd. Nabídku budeme postupně rozšiřovat a doplňovat o nové koncepty. Stačí nás pravidelně sledovat.

Suroviny:

Rozmanitost kurzů bude spočívat i v použitých surovinách. Budeme vařit z kvalitních dodavatelských surovin a široké nabídky od místních farmářů. Usilujeme o návrat k tradičním poctivým, kvalitním a chutným potravinám. Pokud to bude možné, budeme vařit ze surovin typické pro dané roční období.

Kde se kurzy konají?

Jídelna Němcovi, Červenohrádecká 50, Plzeň - Červený Hrádek,  31200

Cena kurzu?

Cena kurzu se odvíjí od typu kurzu. Platba kurzu předem na účet 115-4057830257/0100.

Doba trvání kurzu?

Kurzy trvají přibližně 3 – 4 hodiny.

 

Aktuální kalendář kurzů

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...