Kurzy vaření a pečení

Základní informace

Aktuální kalendář kurzů

 

Co nabízíme?

Kurzy vaření jsou určené pro širokou veřejnost. Naše kurzy jsou výhradně bezlepkové. Recepty jsou upraveny na základě potravinových intolerancí. V nabídce postupně budou přibývat i kurzy pro děti a rodiny s dětmi, kurzy čistě pro ženy i muže. Kurzy jsou vedené vášnivou kuchařkou (amatérkou). Naučíte se základům bezlepkového vaření a pečení, použití vhodných surovin určených pro bezlepkovou stravu.

Co je našim cílem?

Chceme v lidech probudit zájem o přípravu nejenom bezlepkového jídla, ale i jídel bez dalších potravinových alergií a intolerancí. Chceme, aby lidé s potravinovými intolerancemi neviděli ve stravování překážku, ale dokázali využít stravování ve svůj prospěch.

Kurzy vaření:

Naše kurzy jsou rozšířené i o teoretickou část tak, aby poskytovaly komplexní pohled na bezlepkovou stravu a stravu, kde se musí vyloučit další potravinové alergeny. Chceme, abyste měli možnost seznámit se i s potravinami, které kdysi byly hojně využívané. Postupně se dozvíte i jakou přidanou hodnotu může mít vaše stravování na lidský organismus. Kurzy jsou určené pro ženy, muže. Nebudou chybět ani hravé a kreativní kurzy věnované dětem a tematické kurzy pro období Vánoc, Velikonoc, narozenin atd. Nabídku budeme postupně rozšiřovat a doplňovat o nové koncepty. Stačí nás pravidelně sledovat.

Suroviny:

Rozmanitost kurzů bude spočívat i v použitých surovinách. Budeme vařit z kvalitních dodavatelských surovin a široké nabídky od místních farmářů. Usilujeme o návrat k tradičním poctivým, kvalitním a chutným potravinám. Pokud to bude možné, budeme vařit ze surovin typické pro dané roční období.

Kde se kurzy konají?

Jídelna Němcovi, Červenohrádecká 50, Plzeň - Červený Hrádek,  31200

Cena kurzu?

Cena kurzu se odvíjí od typu kurzu. Platba kurzu předem na účet 115-4057830257/0100.

Doba trvání kurzu?

Kurzy trvají přibližně 3 – 4 hodiny.

 

Aktuální kalendář kurzů

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení