1. kurz bezlepkového pečení

1. kurz bezlepkového pečení je úspěšně za námi. Ohromná radost byla především z bavorských preclíků a nafouknutých pitta chlebů. Kurz si užily nejenom maminky, ale i děti.  Děkujeme moc za zpětnou vazbu, které si moc vážíme.

paní Lucka:

Kurz vaření a pečení bez lepku byl pro mne velice poučný. Byl mi podrobně vysvětlen princip vaření a vůbec chod kuchyně pro celiaky, jak paní Liškovou, tak i maminkami, které už mají dlouhodobé zkušenosti. 
Ještě jednou děkuji za mile ztrávené dopoledne a i o psychickou podporu, že se to dá zvládnout !
 
paní Christine s dcerou:
 
Pro nás bylo hodně přínosné potkat jiné lidi se "stejným osudem", pro mě hlavně, ze to byly maminky s dětmi, takže jsme řešili  podobné situace. Co se týká vaření resp. pečeni, tak 100 % splnilo moje očekáváni. Důležité pro mě bylo vidět postupy, které jsem zatím neznala/nikdy nevyzkoušela - např u preclíku, čokoládové ozdoby (jak jednoduché!) - myslím, ze člověk díky tomu, že to viděl a vyzkoušel, potom i doma zvládne vše snáz. Bylo super, ze jste nám u pečeni prozradila nějaké Vaše vlastni triky a zkušenosti, které jsme rovnou mohly použít. Trochu škoda bylo, ze jsme nestihly všechny recepty upéct, ale v tom čase se více stihnout nedalo :) Bylo fajn, že kurz byl pro maminky a děti, Pavlínka si to opravdu užila. Jsem ráda, že si to sama vyzkoušela. Chci, aby si k vařeni a pečení vybudovala vztah, který je se život s celiakií nezbytný. 
 
paní Lenka s dcerou: 
 

Kurz se nám s dcerou líbil(ta byla vyloženě nadšená a už se těší na další). Musím říct, že jsem se obávala , jak to budeme zvládat ve větším množství lidí, ale v daném počtu to bylo fajn a s Pavlínkou byla opravdu sranda :-).   Vše co jsme s dcerou připravily, mělo doma úspěch. Už se těším na další kurz, tentokrát vánoční cukroví 2.12.2017

 

Další harmogram kurzů naleznete zde.

 

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení