1. kurz bezlepkového pečení

1. kurz bezlepkového pečení je úspěšně za námi. Ohromná radost byla především z bavorských preclíků a nafouknutých pitta chlebů. Kurz si užily nejenom maminky, ale i děti.  Děkujeme moc za zpětnou vazbu, které si moc vážíme.

paní Lucka:

Kurz vaření a pečení bez lepku byl pro mne velice poučný. Byl mi podrobně vysvětlen princip vaření a vůbec chod kuchyně pro celiaky, jak paní Liškovou, tak i maminkami, které už mají dlouhodobé zkušenosti. 
Ještě jednou děkuji za mile ztrávené dopoledne a i o psychickou podporu, že se to dá zvládnout !
 
paní Christine s dcerou:
 
Pro nás bylo hodně přínosné potkat jiné lidi se "stejným osudem", pro mě hlavně, ze to byly maminky s dětmi, takže jsme řešili  podobné situace. Co se týká vaření resp. pečeni, tak 100 % splnilo moje očekáváni. Důležité pro mě bylo vidět postupy, které jsem zatím neznala/nikdy nevyzkoušela - např u preclíku, čokoládové ozdoby (jak jednoduché!) - myslím, ze člověk díky tomu, že to viděl a vyzkoušel, potom i doma zvládne vše snáz. Bylo super, ze jste nám u pečeni prozradila nějaké Vaše vlastni triky a zkušenosti, které jsme rovnou mohly použít. Trochu škoda bylo, ze jsme nestihly všechny recepty upéct, ale v tom čase se více stihnout nedalo :) Bylo fajn, že kurz byl pro maminky a děti, Pavlínka si to opravdu užila. Jsem ráda, že si to sama vyzkoušela. Chci, aby si k vařeni a pečení vybudovala vztah, který je se život s celiakií nezbytný. 
 
paní Lenka s dcerou: 
 

Kurz se nám s dcerou líbil(ta byla vyloženě nadšená a už se těší na další). Musím říct, že jsem se obávala , jak to budeme zvládat ve větším množství lidí, ale v daném počtu to bylo fajn a s Pavlínkou byla opravdu sranda :-).   Vše co jsme s dcerou připravily, mělo doma úspěch. Už se těším na další kurz, tentokrát vánoční cukroví 2.12.2017

 

Další harmogram kurzů naleznete zde.

 

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...