Ceria

Cena

3939
13939
hraskaObalovani1 zijemeBezLepku
39 Kč
(35,45 Kč bez DPH)

Hraška je lahodná hrachová směs na obalování. Není nutné používat vejce. Vhodná na přípravu těstíčka, obalování řízků, k přípravě pomazánek, placek, dresinků, zahušťování. Ministerstvo zemědělství ocenilo Hrašku pro svojí vysokou nutriční a gastronomickou hodnotu cenou zlatý klas (2008) a Jihomoravský kraj ocenil Hrašku v soutěži ZLATÉ PLODY jižní Moravy (2008).

Skladem 
Detail
Kód: 615
hraskaZahustovani zijemeBezLepku
39 Kč
(35,45 Kč bez DPH)

Tato jemná Hraška je naprosto ideální na zahušťování polévek a omáček. šťáv a gulášů. Samotná Hraška se díky svým vlastnostem – vysoká výživová hodnota, bezkonkurenčně dobré kulinářské vlastnosti – řadí mezi zdravou výživu. Přirozeně obsahuje mnoho vlákniny, je zdrojem hořčíku, zinku, železa a draslíku. Neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva. Hraška nemá nahořklou chuť po hrachu.

Momentálně nedostupné 
Detail
Kód: 621
hraskaVanilka zijemeBezLepku
39 Kč
(35,45 Kč bez DPH)

Tato Hraška je naprosto ideální do koláčů a moučníků z kynutého těsta anebo těsta kypřeného práškem do pečiva. Samotná Hraška se díky svým vlastnostem – vysoká výživová hodnota, bezkonkurenčně dobré kulinářské vlastnosti – řadí mezi zdravou výživu. Neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva. Zlepšuje soudržnost těst a usnadňuje jejich zpracovávání. Tento výjimečný produkt ocenil v roce 2013 Jihomoravský kraj v soutěži Regionální potravina.

Momentálně nedostupné 
Detail
Kód: 618
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem