Náš příběh

2013 leden

Náš příběh začal. Stojí za ním osobní zkušenost. Nebylo "něco" v pořádku.  Po 6 měsících přišla diagnóza- celiakie. Následoval těžký začátek - čtení etiket, nepovedené pečivo, rozvoz "lepkových" zásob příbuzným, každodenní vyvařování do školky, vysvětlování proč zrovna já :-). Přes chuťovou vybíravost syna jsme vše zvládli na jedničku ( dalo by se říct) :-)  a užíváme si spokojeného života :-).

2013-2015

Z "handicapu" se stává životní styl, neustále studujeme, zdokonalujeme se, čerpáme informace v zahraničí, ochutnáváme a jezdíme s cestovním vařičem :-)

2016 červen

Kontaktujeme výrobce bezlepkových produktů  v zahraničí, ochutnáváme vzorky, vaříme a zjišťujeme podrobnosti o produktech a možnosti spolupráce.

2016 prosinec 

První objednávka Soria Natural, Trevijano

2017

Spuštění e-shopu, postupné rozšiřování nabídky "bezproblémových" produktů 

 

A to je jenom začátek. Chceme rozšířit nejenom bezlepkový jídelníček, ale i jídelníček dalších potravinových intolerancí o nové chutě a produkty. Jsme si plně vědomy toho, že neexistuje jenom celiakie, ale i další potravinové alergie/ intolerance. Mnohdy lidé trpí nejenom jednou intolerancí. Proč nemít vše na jednom místě? Přijdeme si ochuzení o nabídku sortimentu. Regály v zahraničí jsou přeplněné, a tak tomu může být i u nás. Produkty vybíráme na základě oblíbenosti u zákazníků, ale také dostupnosti v ČR. Proto budeme rádi za jakékoliv vaše nové podměty. Momentálně je pro nás největším úspěchem každá objednávka, návštěva naší stránky, každá zmínka o nás na sociálních sítích, každá zpětná vazba od vás. Snažíme se uspokojit co nejvíce vaše potřeby a být v tom dobří :-) 

Co se týče dalších cílů, ano máme je, ale ty si zatím necháme pro sebe, protože na nich intenzivně pracujeme. 

 

Naše heslo: Usnadníme vám život!............Protože víme, jak na to :-)

 

 

 

 

 

 

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení