Náš příběh

2013 leden

Náš příběh začal. Stojí za ním osobní zkušenost. Nebylo "něco" v pořádku.  Po 6 měsících přišla diagnóza- celiakie. Následoval těžký začátek - čtení etiket, nepovedené pečivo, rozvoz "lepkových" zásob příbuzným, každodenní vyvařování do školky, vysvětlování proč zrovna já :-). Přes chuťovou vybíravost syna jsme vše zvládli na jedničku ( dalo by se říct) :-)  a užíváme si spokojeného života :-).

2013-2015

Z "handicapu" se stává životní styl, neustále studujeme, zdokonalujeme se, čerpáme informace v zahraničí, ochutnáváme a jezdíme s cestovním vařičem :-)

2016 červen

Kontaktujeme výrobce bezlepkových produktů  v zahraničí, ochutnáváme vzorky, vaříme a zjišťujeme podrobnosti o produktech a možnosti spolupráce.

2016 prosinec 

První objednávka Soria Natural, Trevijano

2017

Spuštění e-shopu, postupné rozšiřování nabídky "bezproblémových" produktů 

 

A to je jenom začátek. Chceme rozšířit nejenom bezlepkový jídelníček, ale i jídelníček dalších potravinových intolerancí o nové chutě a produkty. Jsme si plně vědomy toho, že neexistuje jenom celiakie, ale i další potravinové alergie/ intolerance. Mnohdy lidé trpí nejenom jednou intolerancí. Proč nemít vše na jednom místě? Přijdeme si ochuzení o nabídku sortimentu. Regály v zahraničí jsou přeplněné, a tak tomu může být i u nás. Produkty vybíráme na základě oblíbenosti u zákazníků, ale také dostupnosti v ČR. Proto budeme rádi za jakékoliv vaše nové podměty. Momentálně je pro nás největším úspěchem každá objednávka, návštěva naší stránky, každá zmínka o nás na sociálních sítích, každá zpětná vazba od vás. Snažíme se uspokojit co nejvíce vaše potřeby a být v tom dobří :-) 

Co se týče dalších cílů, ano máme je, ale ty si zatím necháme pro sebe, protože na nich intenzivně pracujeme. 

 

Naše heslo: Usnadníme vám život!............Protože víme, jak na to :-)

 

 

 

 

 

 

Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...