EcoMil

Webová stránka značky: EcoMil

Společnost EcoMil vznikla v roce 1991. Jejím cílem bylo inovovat recept na tradiční nápoj ve Španělsku, mandlové mléko. Jedná se o přední značku v Evropě v oblasti výroby mandlových rostlinných nápojů. Při výrobě jsou používány ty nejkvalitnější španělské mandle, které jsou následně za studena lisovány, čímž se odtuční a vznikne mandlový prášek. Ten se dle potřeby smíchává s vodou.

V roce 2014 byl EcoMil registrován na VeganSociety.com a získal označení Vegan, což dokládá malá slunečnice na obalu. Všechny jejich výrobky jsou vyrobeny ze surovin ekologického zemědělství, bez chemických hnojiv, pesticidů nebo GMO. Navíc jsou všechny obaly recyklovatelné a získávané z udržovaných a opečovávaných lesů.

Cena

4081
14081
slehacka kokos
43 Kč
(37,39 Kč bez DPH)

Kokosová smetana je výbornou alternativou mléčných a sójových smetan. Kokosovou smetanu lze použít na omáčky, do polévek (polévka na thajský způsob), do těstovin, zeleniny a na dezerty . Ideální doplněk do kávy nebo čaje .

Vyprodáno 
Detail
Kód: 360
mandlova slehacka
40 Kč
(34,78 Kč bez DPH)

Mandlová smetana je výbornou alternativou mléčných a sójových smetan. Mandlovou smetanu lze použít na omáčky, do polévek, do těstovin, na dezerty, gratinování. Ideální doplněk do kávy nebo čaje .

Momentálně nedostupné 
Detail
Kód: 369
quinoas agave
81 Kč
(70,43 Kč bez DPH)

Quinoa nápoj s agáve je alternativou mléka s blahodárnými účinky . Nápoj obsahuje kvalitní bílkoviny, důležité aminokyseliny a vysoký obsah vápníku , který je důležitý nejenom pro lidi s laktózovou intolerancí. Quinoa nápoj je v kuchyni všestranným pomocníkem. Použijte jako klasické mléko, ať studené nebo horké, do omáček, pudingů .

Momentálně nedostupné 
Detail
Kód: 366
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem