Soria Natural

Webová stránka značky: Soria Natural

V roce 2013 společnost Soria Natural zahájila výrobu nové řady speciálních produktů určených nejenom pro celiaky. Produkty pod značkou Celisor jsou určené pro potravinové intolerance. Vyvíjí nové produkty bez lepku, laktózy, vajec. Více se zaměřuje na zvyšující se potřeby společnosti a rapidní nárůst těchto intolerancí. Vznikl nový závod o velikosti 5000 m2, který je vybaven nejmodernější technologií a splňuje nejpřísnější zákonné požadavky při přípravě bezlepkových potravin. Potraviny pocházejí z jejich ekologicky pěstovaných plodin, které pěstují na více než 300 hektarech půdy v provincii Soria. Při pěstování se nepoužívají žádné chemické látky.  

 

Žádné produkty značky Soria Natural nebyly nalezeny...
Schär - Pečivo, mouky ... Nominal - Směsi na pečení ... Barilla - Těstoviny ... Orgran - Náhrady vajec ... Natural - Mouky, hotová jídla ... Rumini - Mouky ... Moo Free - Čokolády bez mléka ...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení